Тюльпан Маліка

Тюльпан Маліка

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Київ

Тюльпан Маліка

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Київ
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
7
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому
Здам і продам офіси і квартири в місті Києві і смт Гостомель.

Продаж будинків (1)

  • 864 000 $
    3 298 $/м²

    Старокиївська вул., 2/35

    262 / 80 / 71 м²
    2 поверхи
    11 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Продам розкішний будинок в престижному містечку "DAMBA RIVER PARK", розташованому в мальовничому селі "Козин". Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, безпеку та затишок заміського життя. БУДИНОК ВЖЕ ВВЕДЕН В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ! З документами ! Площа будинку: 262м2 Ділянка: 11 соток Критий паркінг для двох авто. Будинок побудований з червоної керамічної цегли Пожежо стійка мінеральна вата Керамогранітні плити Броньовані алюмінієві вікна. Інфраструктура: + закрита територія, цілодобова охорона території, система контролю допуску ( своя управляюча компанія ) + лише 14 будинків у містечку + сучасна інфраструктура, мальовничий простір, ідеальне поєднання природи і міського комфорту + в...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.